Domáca bezdrôtova meteostanica s farebným displejom TFA SEASON

Kód: TFA35.1150.01
Akcia
Značka: TFA
€64,59 –35 %
Bezdrátová meteostanice s barevným displejem TFA 35.1150.01 SEASON 4034
€64,59 –35 % €41,90
Skladom u dodávateľa – o 10 dní u vás
Môžeme doručiť do:
10.6.2024
Položka bola vypredaná…

Meteostanica - bezdrôtový prenos teploty / vlhkosti na vzdialenosť 80 m, symbolová predpoveď počasia a indikácia vývoja tlaku, grafické zobrazenie vývoja tlaku za posledných 24 hodín, DCF hodiny a kalendár, teplotné a vlhkostný alarm, rosný bod, teplotný index, fázy Mesiaca, farebný displej (nastaviteľná úroveň jasu) s trvalým podsvietením

Detailné informácie

Podrobný popis

Aké bude počasie? Jeden pohľad na meteorologickú stanicu SEASON a hneď budete v obraze. Jasne čitateľný farebný displej s možnosti nastavenia jasu a dostatočne veľkým fontom písma je hlavným znakom tejto meteostanice, ktorá okrem vonkajšej teploty a vlhkosti meria tiež vnútornú teplotu a vlhkosť, rosný bod, atmosférický tlak, teplotný index a zobrazuje rádiom riadený čas, dátum. Nechýba predpoveď počasia ani napr. Ikona mesačné fázy. Základňu možno zavesiť, alebo postaviť na podložku. Výhodou je možnosť nastaviť 3 rôzne sklony stojančeku.

Lokálna predpoveď počasia – Zabudovaný elektronický barometer meria hodnotu atmosférického tlaku. Po nutné provotná inicializácia má meteostanice nazbierané už dostatok údajov preto, aby mohla predpovedať vývoj počasia na ďalších 12-24 hodín.

Dodatočné informácie nájdete tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Meteostanice a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…