Meteorologická stanica Hyundai WS 2331

Kód: 504
Značka: Hyundai
€31
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vkusná meteostanica s predpoveďou počasia pomocou ikon, čas riadený rádiovým signálom, se zobrazovaním vnútorné a vonkajšie teploty a ďalších praktických hodnôt v striebornej farbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Metalická ozdoba každého interiéru
Aj tak môže byť pomenovaná nová meteostanica Hyundai WS2331. Tá na prvý pohľad zaujme metalickým prevedením a skutočne veľkým LCD displejom. Displeju dominuje zobrazenie času. Ten je vždy úplne presný vďaka riadeniu rádiovým signálom DCF 77. Nikdy tak nestratíte pojem o čase.

Nielen nástenné hodiny
Aj keď je možné meteostanicu Hyundai Ws2331 zavesiť jednoducho na stenu, nejedná sa iba o nástenné hodiny. nie menej dôležitou funkciou je aj animovaná predpoveď počasia a zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty. Vonkajšiu teplotu je možné merať v rozsahu -20° až +50°C. U vnútornej teploty sa táto škála pohybuje od 0° do 20°C.

Prístroj naviac disponuje funkciou budíka. Je možné nastaviť až štyri nezávislé časy budenia. U každého z nich určite oceníte obľúbenú funkciu SNOOZE. Aj takto veľká a elegantná meteostanica si postačí s napájaním pomocou dvoch tužkových batérií. V prípade jej inštalácie na stenu sa tak nemusíte obávať problému s nevzhľadnou kabelážou vedúcou k meteostanici.

Veľký LCD displej (19,4 x 10,9 cm)
Čas riadený rádiovým signálom DCF 77
Prenos dát zo senzora na frekvencii 433 MHz
Vnútorná teplota: 0°C do + 50°C
Vonkajšia teplota: -20°C do + 50°C
Štyri nezávislé budíky
Prispanie SNOOZE
Možnosť montáže na stenu

Napájanie:
- hlavná jednotka 3 x 1,5 V / AA batérie
- teplotný senzor - 2 x 1,5 V / AAA batérie
(Batérie nie sú súčasťou balenia)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Meteostanice
Záruka: 3 roky
Položka bola vypredaná…